Uniwersalne schody z kwarcytu naturalnego

schody-z-kwarcytu-naturalnegoKwarcyt to wyjątkowo malowniczy kamień naturalny – przy jego użyciu każdego wnętrze może stać się niepowtarzalnym dziełem sztuki. Mnogość odcieni – od jasnych beży po głębokie zielenie, a nawet złoto – sprawia, że jest to ten rodzaj kamienia, który pasuje do każdego rodzaju wnętrza, bez względu na to czy chcemy mieć dom nowoczesny, czy rustykalny.
Zaletą schodów z kwarcytu naturalnego bez wątpienia jest jego trwałość porównywalna do granitu. Ten wyjątkowy kamień naturalny dekorować będzie nasze wnętrza przez setki lat podnosząc również wartość nieruchomości.

Schody z kwarcytu Warszawa

Ceniony przez dekoratorów wnętrz kwarcyt to doskonały materiał na schody. Są one nie tylko trwałe i eleganckie, ale przede wszystkim możemy dopasować do nich różnorodny wystrój. Nawet, jeśli za jakiś czas z pełnego przepychu stylu glamour przejdziemy do folkowego stylu rustykalnego, schody z kwarcytu wciąż prezentować się będą elegancko.

Schody z kwarcytu naturalnego są łatwe w pielęgnacji, a w przypadku drobnych zatarć czy stłuczeń można poddać je renowacji przywracając dawny blask. Stosując właściwe środki do pielęgnacji z piękna naturalnych wzorów cieszyć się będziemy latami.

Na zewnątrz i do środka. Schody z kwarcytu naturalnego

Zaletą schodów z kwarcytu jest możliwość stosowania go zarówno we wnętrzach, jak i w ogrodzie. Ten naturalny kamień doskonale komponuje się z kwietnymi rabatami bez względu na ich charakter. Schody z kwarcytu naturalnego stosowane na zewnątrz wymagają jednakże specjalnych szlifów lub wprowadzenia zabezpieczeń antypoślizgowych.
W trakcie opadów deszczu lub śniegu, schody z kwarcytu są bardzo śliskie, dlatego też zaleca się pozostawienie ich w nieco bardziej naturalnej, matowej formie. Ale pomimo braku lustrzanego odbicia wciąż pozostają one odporne na warunki atmosferyczne i zdobią teren zewnętrzny.

Kamień ponadczasowy. Schody z kwarcytu

Jeśli jesteś na etapie poszukiwania idealnych schodów z kwarcytu w Warszawie, serdecznie zapraszamy do kontaktu. Przygotujemy ofertę dopasowaną do twoich potrzeb i pomożemy ci w doborze najlepszego kamienia do twoich wnętrz i ogrodu. Z nami możesz mieć pewność, że schody z kwarcytu naturalnego będą skrojone do twoich potrzeb, a ich pięknem będziesz mógł się cieszyć przez wiele lat. Zapoznaj się również z naszą ofertą schodów ze spieków kwarcowych!