Eleganckie blaty z marmuru

blat-marmurowyMarmur to jeden z najpiękniejszych kamieni naturalnych – tworzy niesamowite wzory, które przypominają delikatne pociągnięcia pędzlem. Nic dziwnego, że to właśnie ten surowiec, który od lat znajduje się w czołówce najchętniej wybieranych blatów. Blaty z marmuru cechuje niezwykła estetyka i piękno, które trudno znaleźć w innym rodzaju blatów.
Mimo, że marmur jest dość wytrzymałym kamieniem, blaty z marmuru wymagają specjalnego traktowania – aby sprawdziły się w kuchni czy łazience powinny zostać pokryte specjalną powłoką. Nie są bowiem odporne na silną chemię, a także kwasy, jak sok z cytryny czy kiszonej kapusty.

Królewskie blaty marmurowe Warszawa

Choć marmur nie jest najlepszym kamieniem do blatów roboczych, nic nie stoi na przeszkodzie by ten wspaniały kamień ozdabiał naszą kuchnię w miejscach, w których nie przygotowujemy głównych posiłków. Z pewnością delikatność marmuru doskonale wpisze się w minimalistyczną estetykę, choć ten kamień podkreśla też wspaniale styl rustykalny.
Jeśli cenisz sobie styl glamour oraz ponadczasową elegancję – blaty z marmuru są właśnie tym, co najlepiej podkreśli charakter twoich wnętrz. Nie bez powodu od wieków marmur królował w eleganckich pałacach oraz zamkach.

Delikatność połączona z wiecznością – blaty z marmuru

Jak w przypadku każdego kamienia naturalnego, również i marmur odznacza się wyjątkową trwałością. W przypadku uszkodzeń wystarczy go ponownie obrobić, aby znów cieszyć się lustrzaną taflą. Blaty z marmuru wymagają specjalnej pielęgnacji, dzięki czemu mimo upływu lat prezentują się równie elegancko.
Bez względu na to, czy blat marmurowy zagości w naszej kuchni, czy jedynie w jadalni, zalecamy zabezpieczenie go specjalnym środkiem, dzięki czemu dłużej będziemy cieszyć się jego pięknem. Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą, a także do kontaktu – z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania i pomożemy w doborze idealnego blatu marmurowego w Warszawie, który podkreśli twoje eleganckie wnętrza. Zapoznaj się również z ofertą blatów ze spieków kwarcowych!